samovolná deaktivace Kristýny

Problémy s instalací, datovými formáty, tiskem, atd.
Post Reply
ZbynekSovik
Posts: 5
Joined: Thu Oct 21, 2010 10:11 am

samovolná deaktivace Kristýny

Post by ZbynekSovik » Tue Oct 15, 2013 10:03 am

Dobrý den,

Poslední dobou se mi na některých PC stává, že Kristýna při práci spadne a po novém spuštění najede požadavek na zadání aktivačního kódu. Po vložení aktivačních údajů funguje nějakou dobu opět normálně. dokud nedojde opět k pádu a situace s požadavkem na aktivaci se opakuje.

Díky

Christine-GIS Team
Site Admin
Posts: 27
Joined: Mon Apr 05, 2010 1:29 pm

Re: samovolná deaktivace Kristýny

Post by Christine-GIS Team » Wed Oct 23, 2013 10:46 am

Dobrý den, tato situace ukazuje na problémy s aktivací. Pravděpodobně se jedná o špatně zadaný název uživatele licence nebo aktivační kód. Ve verzi 3.x bylo nutné tyto údaje zadat ručně a naprosto přesně. Ve verzi 4.x jsou k dispozici tzv. licenční soubory, které eliminují chyby v zadání aktivačních údajů. Vámi popisovaný pád aplikace není ve skutečnosti pádem (neobjeví se žádné hlášení o neplatné operaci apod.) ale Kristýna se sama okamžitě ukončí, jakmile zjistí problémy s aktivací. Pošlete nám prosím informaci o používané verzi a sestavení Kristnýny a své aktivační kódy ke kontrole na adresu bugreport@christine-gis.com.

ZbynekSovik
Posts: 5
Joined: Thu Oct 21, 2010 10:11 am

Re: samovolná deaktivace Kristýny

Post by ZbynekSovik » Tue Oct 29, 2013 9:04 am

Dobrý den,

nastal ještě další problém, Kristýna se sama odinstaluje a je ji třeba znovu nainstalovat. Používám v 3.1, sestavení 3.110524. Nevím zda to může souviset s tím, že na PC byla souběžně nainstalována také verze 4. Vzhledem k tomu, že nám zaměstnavatel nenakoupil na tuto verzi licence, verzi 4 jsem odebral, ale je možné že v registrech zůstaly nějaké informace. Od té doby se čas od času Kristýna odinstalovává. Na výše uvedený mail posílám své aktivační údaje ke kontrole.

Post Reply